Telefonos értékesítő munkatárs

2024-02-14 11:11:42

Hirdetés adatai

  • Feladó: Virág László
  • Feladva: 2024-02-14
  • Lejár: 2024-05-14

Leírás

Állás információ
Állás neve
Szakmai terület
Értékesítés & üzletfejlesztés
Foglalkozás
Értékesítési támogatási szakember
Feladatok és tevékenységek
A Support Services Group egy több mint 20 éves tapasztalattal rendelkező multinacionális vállalat az outsourcing területén. Világszerte 25-nél több ügyfélszolgálati központtal rendelkezünk, köztük három Magyarországon található: Budapesten, Szekszárdon és Balatonbogláron.
Jelenleg több mint 400 kollégával működünk. Partnereink különböző iparágakból érkeznek, beleértve az autóipart, kereskedelmet, biztosítást, banki és streaming szolgáltatásokat.

Feladatok

Kimenő hívások indítása meglévő vállalati adatbázisok alapján, új ügyfelek megkeresése vállalati listákból (Nálunk nem szükséges saját listából dolgoznod).
Ügyfelek igényeinek felmérése, a számukra legmegfelelőbb termékek értékesítése, keresztértékesítés.
Szükséges képzéseken való részvétel, az ott megszerzett tudás folyamatos frissítése, fejlesztése.
Hívásokhoz kapcsolódó egyéb adminisztráció.
Követelmények
További követelmények
Elvárások

Gördülékenyen és meggyőzően kommunikálsz telefonon keresztül.

Ügyfélközpontú a szemléletmódod.

Pozitív hozzáállásra és lelkiismeretes munkavégzésre törekszel.

Legalább érettségivel rendelkezel.

Előnyt jelent

Értékesítésben és/vagy ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalattal.

Amit kínálunk
Részmunkaidős és teljes munkaidős lehetőségek
Rugalmas munkaidő
Önkiszolgáló vendéglő
Képzési lehetőségek
Kiváló minőségű irodai környezet
További információ

Irodai munka

Cím

Régió: Budapest
Település: 18. kerület

Részletek

  • Munkavégzés helyének típusa: Rugalmas munkavégzési hely (Pl.: Otthonról végezhető, utazó munka)
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Minimálisan elvárt végzettség: Középiskola
  • Minimálisan elvárt tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Típus: Kereskedelem, értékesítés
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást

Virág László
+36209584766

Üzenet küldése

Kiemelt hirdetések